Inspiracje z Indonezji Podróż do Indonezji Przewodnik-Indonezja Wakacje w Indonezji Wyspy Indonezji

Najlepsze Jachty w Indonezji

Najlepsze-Jachty-w-Indonezji-Far-Horizon

Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na podróżowanie po największym archipelagu świata niż rejs prywatnym żaglowcem? W kraju składającym się z ponad siedemnastu tysięcy wysp dowielu miejsc, zwłaszcza w rejonach tak wyizolowanych jak Alor, Maluki, czy Papua, nie można dostać się inaczej, jak tylko własnym statkiem. Nie ma tam lotnisk, dróg, ani regularnych połączeń promowych; duża część takich wysp jest niezamieszkana. Najwspanialsze skarby dzikiej Indonezji: najlepsze miejsca nurkowe, fantastyczne rafy koralowe,bezludne wyspy, najpiękniejsze plaże, wyizolowane wioski, których mieszkancy często nie widzieli białego człowieka, raj dla wędkarzy i amatorów obserwacji endemicznych ptaków i dzikich zwięrząt – dostępne są tylko dla tych, którzy wybiorą się na Rejsy w Indonezji.

Najlepsze-Jachty-Phinisi-w-Indonezji-Far-Horizon

Taka wyprawa to połączenie ekskluzywnego luksusu – większość czarterowanych statków to pływające hotele z kompleksową obsługą – z autentyczną przygodą na miarę ekspedycji Jacque’a Cousteau. Doświadczeni kapitanowie i załoga, profesjonalny sprzęt oraz elitarna grupa przewodników/organizatorów wypraw zabierają swoich gości wszędzie tam, gdzie nie docierają zwyczajni turyści. Wystarczy tylko zebrać grupę przyjaciół i postawić żagle!

Od początku swojego istnienia Far Horizon współpracuje z właścicielami kilkudziesięciu jachtów i żaglowców, na pokładzie których organizujemy fascynujące wyprawy morskie do najdalszych zakątków Indonezji. Rejsy w Indonezji to zarówno safari nurkowe skupione na nurkowaniu w najlepszych, światowej klasy miejscach nurkowych w Indonezji oraz rejsy wypoczynkowo – eksploracyjne dla osób, które wolą odkrywać piękno Indonezjinad powierzchnią wody. W jednym i drugim przypadku – jest to zdecydowanie najlepszaforma podróżowania po Indonezji!

Poznaj Najlepsze Jachty w Indonezji

Alexa – Najlepsze Jachty w Indonezji

Najlepsze-Jachty-Phinisi-w-Indonezji-Far-Horizon-Alexa

„Alexa” to prawdziwa piękność zaprojektowana i wybudowana z myślą o parach i nowożeńcach. Wyposażona tylko w jedną kabinę z prywatnym balkonem i pokładem, bibliotekę, salon oraz jadalnię z barkiem „Alexa” zapewnia luksusowy komfort oraz prywatność niezbędne podczas wymarzonej podróży poślubnej lub romatycznego rejsu tylko we dwoje. Przez całą dobę na usługach gości jest pięcioosobowa załoga, która dba o wygodę i bezpieczeństwo podróży.

Rok budowy: 2013
Długość: 31 m
Maksymalna ilość pasażerów: 2 (10 dla jednodniowych wydarzeń)
Cena prywatnego czarteru: napisz do nas po ofertę

Atasita – Najlepsze Jachty w Indonezji

Najlepsze-Jachty-Phinisi-w-Indonezji-Far-Horizon-Athasita

„Atasita” należy do naszych ulubionych łódek, gdyż na jej pokładzie klienci far Horizon odbyli zdecydowanie najwięcej rejsów po Indonezji. Wybudowana w stylu klasycznego, indonezyjskiego philnisi, „Atasita” zaprojektowana została z myślą o nurkowych wyprawach do najdalszych zakątków archipelagu. Jednostka charakteryzuje się obniżoną rufą, specjalnie przystosowaną do nurkowań bezpośrednio z łodzi. Do dyspozycji pasażerów jest 6 komfortowych, klimatyzowanych kabin z łazienkami, drewniane wnętrza jadalni z barem, szeroki pokład oraz sprzęt do nurkowania i wędkarstwa. „Atasita” jest bardzo dobrym jachtem ze średniej półki cenowej.

Rok budowy: 2008
Długość: 40 metrów
Maksymalna ilość pasażerów: 12
Cena prywatnego czarteru: od 6500 USD/noc

Katharina – Najlepsze Jachty w Indonezji

Najlepsze-Jachty-Phinisi-w-Indonezji-Far-Horizon-Katharina

„Katharina” to piękny, klasyczny szkuner zbudowany z najlepszego gatunku drewna żelaznego i przystosowany do eksploracyjnych wypraw dalekomorskich. Wybudowany 1995 roku jacht przechodził kilka gruntownych renowacji i dziś jest wstanie komfortowo pomieścić 14 pasażerów w 7 klimatyzowanych kabinach z łazienkami. „Katharina” jest zarządzana jest przez jednego z najstarszych armatorów prywatnych żaglowców w Indonezji, który może pochwalić się wybitnie doświadczoną załogą oraz najwyższym standardem usług. „Katharina” to znakomity jach ze średniej półki cenowej, który polecamy zwłaszcza dla grup zainteresowanych bardziej kulturą i spotkaniami z mieszkańcami odwiedzanych wysp niż nurkowaniem.

Rok budowy: 1995
Długość: 40 metrów
Maksymalna ilośc pasażerów: 14
Cena prywatnego czarteru: od 6500 USD/noc

Lamima – Najlepsze Jachty w Indonezji

Najlepsze-Jachty-Phinisi-w-Indonezji-Far-Horizon-Lamima

Wybudowana w 2014 roku kosztem ponad 15 milionów USD Lamima jest prawdziwym, pięciogwiazdkowym „hotelem na wodzie.” To prawdopodobnie najbardziej ekskluzywny jacht dostępny w tej chwili dla prywatnych czarterów w Indonezji. Wnętrza z drewna tekowego, kabiny wielkością i standardem nieustępujące pokojom w najlepszych hotelach, wykwintne dania przygotowywane przez światowej klasy szefa kuchnii, najlepsze wina serwowane podczas posiłków, satelitarny internet oraz nielimitowany dostęp do sprzętu nurkowego, jetski oraz innych sportów wodnych to tylko niektóre atrakcje czekające na pokładzie. Standard jachtu zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających pasażerów, a profesjonalna i doświadczona załoga zapewnia, że rejs na „Lamimie” będzie jednym z tych doświadczeń w życiu, których nie sposób zapomnieć.

Rok budowy: 2014
Długość: 65,2 metra
Maksymalna ilość pasażerów: 14
Cena prywatnego czarteru: od 19500 USD/noc

Mutiara Laut – Najlepsze Jachty w Indonezji

Najlepsze-Jachty-Phinisi-w-Indonezji-Far-Horizon-Mutiara-Laut

„Mutiara Laut” czyli „Perła Oceanu” w istocie jest prawdziwą perłą floty prywatnych żaglowców w Indonezji. Trzy przestrone pokłady, siedem luksusowych kabin, stylowe wnętrza oraz najwyższej jakości obsługa sprawiają, że „Mutiara Laut” od lat plasuje się w ścisłej czołówce najlepszych jachtów w Indonezji. Załoga jachtu należy do najbardziej doświadczonych w kraju, co przekłada się na unikatowe programy rejsów oraz bezpieczeństwo podróży.

Rok budowy: 2010
Długość: 45 metrów
Maksymalna ilość pasażerów: 14
Cena prywatnego czarteru: 14500 USD

Zen – Najlepsze Jachty w Indonezji

Najlepsze-Jachty-Phinisi-w-Indonezji-Far-Horizon-Zen

Wybudowany przez legendę polskiego szkutnictwa – Zygmunta Chorenia oraz wykończony przez światowej sławy designerów, „Zen” wyznacza nawyższe standardy pośród prywatnych jachtów w Indonezji. Elegancka linia, luksusowe kabiny i wnętrza oraz profesjonalny sprzęt do nurkowania i sportów wodnych sprawia, że „Zen” jest doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo i radość z żeglowania.

Rok budowy: 2012
Długość: 53 metry
Maksymalna ilość pasażerów: 14
Cena prywatnego czarteru: od 13000 USD/noc

Napisz do nas a my zaprojektujemy wakacje Twoich marzeń!

Przeczytaj również

Brak komentarzy

Zostaw swój komentarz