Bali Inspiracje z Indonezji Podróż do Indonezji Przewodnik-Indonezja Wakacje na Bali Wakacje w Indonezji Wyspy Indonezji

Restauracje Na Bali – Kolacje Na Specjalną Okazję

Restauracje-na-Bali-Kolacje-Na-Specjalną-Okazję

Kolacja i wieczorny posiłek, niezależnie od motywu to jeden z najważniejszych elementów każdego wyjazdu. Jeśli poszukujesz nowych pomysłów i pragniesz zaskoczyć swoich najbliższych, sprawdź proponowane przez nas Restauracje na Bali i miejsca na kolacje na specjalną okazję. Poniżej znajdziesz kilka nowych i sprawdzonych przez nas miejsc na Bali, które, gwarantujemy, zapadną Tobie i Twoim najbliższym w pamięć na długo:

Escape Nomade – Restauracje na Bali

Restauracje-Na-Bali-Kolacje-Na-Specjalną-Okazję-Escape-Nomade

Luksusowy obóz namiotowy rozbity w dżungli w okolicy Ubud jest świetną bazą dla zorganizowania lunchu lub kolacji w plenerze. Program w plenerze można zrealizować w różnych stylach, np. kolonialnym lub królewskim.

Finn’s Beach Club – Restauracje na Bali

Restauracje-Na-Bali-Kolacje-Na-Specjalną-Okazję-Finns-Beach-Club-Canggu

Finn’s Beach Club w Canguu, pierwszy klub na Bali zbudowanyw całości z bambusa, jest najnowszym punktem na mapie ekskluzywnych klubów plażowych na Bali. Canggu, obok Seminyak staje się kolejnym centrum życia rozrywkowego na wyspie, czego Finn’s jest znakomitym przykładem. Najlepsi dj’e, kolorowe drinki, imprezy w basenie na plaży. Finn’s to doskonaly wybor dla grup spragnionych nocnego zycia.

Kolacja w Jaskini na Plaży – Restauracje na Bali

Restauracje-Na-Bali-Kolacje-Na-Specjalną-Okazję-Kolacja-w-Jaskini-Samabe

Samabe Resort proponuje zorganizowanie ekskluzywnej kolacji lub prywatnej imprezy w wyjątkowym miejscu – jaskini wydrążonej przez fale w klifach na piaszczystej plaży w Nusa Dua. Czy będzie to romantyczna kolacja we dwoje, BBQ dla grupy przyjaciół czy też impreza firmowa – z pewnością będzie to niezwykłe doświadczenie, które zapadnie w pamięć uczestników na lata.

Pałac Kerambitan lub Świątynia Taman Ayung

Restauracje-Na-Bali-Kolacje-Na-Specjalną-Okazję-Kolacja-U-Króla-Kerambitan-Taman-Ayung

Nieważne, czy interesuje Cię wyjazd biznesowy, turystyczny, czy miesiąc miodowy – każde z zaprezentowanych przez nas miejsc na pewno będzie ciekawym i inspirującym elementem każdego wyjazdu i wakacji w Indonezji! Znasz jakieś inne miejsca, które powinny znaleźć się na naszej liście? Podziel się z nami swoją opinią w komentarzach poniżej.

Napisz do nas a my zaprojektujemy wakacje Twoich marzeń!

Przeczytaj również

1 Komentarz

  • Reply
    Wakacje W Indonezji: 10 Powodów, Dla Których Warto - Far Horizon - Best Indonesia Travel Guide, Travel Advice and Tips
    24 maja 2017 at 09:09

    […] Restauracje Na Bali – Kolacje Na Specjalną Okazję […]

  • Zostaw swój komentarz