Misja

DLACZEGO?

W Far Horizon wierzymy, że dobrze można robić jedynie to, co się kocha i z czego czerpie się przyjemność i satysfakcję. My jesteśmy doświadczonymi podróżnikami i kochamy podróżować, dlatego od lat profesjonalnie pomagamy podróżować innym.

Nie odpowiada nam jednak standardowa wizja „turysty” i „firmy turystycznej” sprzedającej mu swoje „produkty.” Wierzymy, że udany wyjazd to taki, który jest współtworzony przez klienta, który wychodzi na przeciw jego indywidualnym potrzebom i pomysłom.

Uważamy też, że zaproszenie kogoś do podróży jest ogromną odpowiedzialnością. Jest to odpowiedzialność podwójna; z jednej strony za udany czas naszego klienta, jego satysfakcję i pieniądze, z drugiej zaś strony – odpowiedzialność za środowisko, kulturę i ludzi, do których przyjeżdżamy.

W niełatwych, indonezyjskich warunkach i w odmiennych realiach kulturowych spełniliśmy nasze marzenie o stworzeniu sprawnej firmy rozwijającej potencjał lokalnych pracowników i działającej według najwyższych, międzynarodowych standardów.

JAK?

Jesteśmy dumni z naszego zespołu specjalistów, którzy dzięki swojej pomysłowości, otwartości oraz znajomości destynacji zaprojektują wyjątkową podróż specjalnie dla Ciebie. Wiemy, że to, co podoba się innym, niekoniecznie musi podobać się Tobie.

W Far Horizon zapraszamy naszych Gości do współtworzenia programów ich podróży. Naszym zadaniem jest zainspirować Cię w oparciu o nasze doświadczenie, być Twoim przewodnikiem i źródłem pomysłów na „wakacje marzeń.” Powiedz nam, czego chcesz doświadczyć, o czym marzysz, a my podpowiemy jak to zrobić i dopilnujemy, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Widząc na co dzień, jakie zniszczenia niesie ze sobą zmasowana turystyka, staramy się tak przygotowywać nasze programy i dobierać lokalnych partnerów, aby do naszych ulubionych miejsc mogły w przyszłości wracać kolejne pokolenia.

Ważna jest też dla nas zasada „fair trade”, dlatego staramy się, aby z naszej działalności czerpały korzyści także lokalne społeczności. Dobierając naszych lokalnych partnerów wybieramy często tych mniejszych i droższych, ale za to wrażliwych ekologicznie i społecznie, zdolnych zapewnić autentyczny kontakt z przyrodą i kulturą odwiedzanych miejsc.

(W ramach programu Awakening Travels, ze środków uzyskanych z realizacji projektów dla klientów korporacyjnych, Far Horizon wspiera też różnego rodzaju projekty ekologiczne, edukacyjne i społeczne realizowane na terenie Indonezji.)

Z tego powodu być może nie jesteśmy najtańsi na rynku, ale wartość zaprojektowanych przez nas podróży jest większa niż tych, przygotowanych przez innych.

CO?

Tworzymy ekskluzywne, całkowicie dostosowane do Twoich potrzeb projekty wypraw lub wakacyjnych wyjazdów. Luksusowe nie tylko w sensie standardów, ale polegające na zobaczeniu i przeżyciu tego, czego nie doświadczą inni.

Obsługujemy klientów indywidualnych, rodziny lub małe grupy przyjaciół, pary podczas podróży poślubnych, doświadczonych, szukających wyzwań podróżników, a jako lokalne DMC – firmy turystyczne oraz klientów korporacyjnych z Polski, Rosji, Anglii, USA i Australii.

Copyright © 2015, Far Horizon. All rights reserved. Please see our booking conditions for more information.