Poznaj nasz zespół

Adam Piotrowski
Adam Piotrowski

Antropolog kultury, dziennikarz, podróżnik, blogger. Założyciel i współwłaściciel Far Horizon. Podróżuje od 18 roku życia; wczesniej pływał po świecie wraz ze Szczecińską Szkołą Pod Żaglami. Jako korespondent Polskiego Radia pracował m.in. w Afganistanie, Pakistanie, Kaszmirze, na południowych Filipinach, Nowej Gwinei oraz innych, zapalnych punktach regionu. Autor książki „Świty o Zmierzchu” będącej zbiorem reportaży z jego podróży. Przed siedmiu laty sprzedał swój biznes w Polsce i zamieszkał na Bali, gdzie zajmuje się m.in prowadzeniem Far Horizon. Często osobiście prowadzi wyprawy do swoich ulubionych destynacji (np. Nowej Gwinei) zabierając ze sobą klientów dzielących z nim żądzę przygody. Nie ustaje w pisaniu – jego teksty czytać można na blogu www.zorientowany.pl.

Eunike Kune
Eunike Kune

Ike odpowiada za kwestie prawne i formalne związane z działalnością firmy. Proszę nam wierzyć – w Indonezji jest to jest to zadanie wymagające ogromnej determinacji, cierpliwości i siły charakteru. Ike nie brakuje żadnej z tych cech, tym bardziej, że poza pracą w far Horizon prowadzi jeszcze hotel, centrum nurkowe oraz wychowuje dwójkę dzieci. Do tego biega w maratonach, tańczy salsę, nurkuje i podróżuje – doprawdy trudno czasami uwierzyć, że w tak drobnej osobie tkwi tyle pozytywnej, niespożytej energii.

Ni Putu Nanik Darmayani
Ni Putu Nanik Darmayani

Nanik rozpoczyna codzienną pracę w biurze Far Horizon od zapalenia kadzidełek i złożenia ofiary w intencji udanego dnia. Zaraz potem bierze się za bary z turystyczną rzeczywistością: rezerwacjami, biletami, transferami, walką o ceny – a wszystko po to, aby klienci Far Horizon dostali to, co najlepsze. Zna ją każdy hotel, każdy przewodnik, kierowca i kontrahent od Sumatry do Zachodnią Papuę. Poza tym Nanik to szczęśliwa mama i najsympatyczniejsza osoba pod słońcem, która pracuje z nami już od wielu lat.

Pak Stefanus
Pak Stefanus

Stefanus jest jednym z najstarszych stażem przewodników na Bali, dzięki czemu ma ogromne doświadczenie w obsłudze klientów z całego świata. Jest Balijczykiem, który przeszedł na chrześcijaństwo, co sprawia, że ma bardzo ciekawą perspektywę lokalnej kultury. Jego wiedza jest bezgraniczna, pasja – nieprzemijająca, a uprzejmość i szczera życzliwość – nie do podrobienia. Stefanus stoi na czele naszych lokalnych przewodników na Bali, z kórych każdy jest wspaniałym specjalistą, ale Stefanus to prawdziwy skarb i jesteśmy bardzo dumni mając go w naszym zespole.

Ngurah Agung Indra
Ngurah Agung Indra

Ngurah Agung Indra: Pak Agung jest najprawdziwszym…księciem, najmłodzym bratem króla Kerambitan – dawnego królestwa na terenie centralnej Bali. Książę Agung i Jego rodzina kontunuują tradycje sięgające XVI wieku, mieszkają w oryginalnym pałacu będącym siedzibą 12 pokoleń rodziny królewskiej i dbają o kulturalny i ekonomiczny rozwój regionu, za co cieszą się ogromnym szacunkiem na całej wyspie. Jesteśmy bardzo dumni, że Pak Agung pracuje z nami przy najśmielszych realizacjach projektów typu incentive dla klientów korporacyjnych, które – dzięki szerokim kontaktom Księcia na całej wyspie – ograniczone są tylko naszą wyobraźnią.

Agus
Agus

Agus opłynął cały świat pracując na pokładzie promów pasażerskich, co dało mu nie tylko wyjątkowe doświadczenie podróżnicze, ale też rozwinęło w nim umiejętność pracy w zespole i rozumienia potrzeb klienta. Po powrocie na rodzinną wyspę, Agus trafił do Far Horizon, gdzie zajmuje się organizacją fascynujących wypraw po całym archipelagu. Uwielbia sport i podróże, zwłaszcza te na motorach – im większych, tym lepiej!

I Nengah Winata
I Nengah Winata

Winata jest przewodnikiem na Bali związanym z Far Horizon od początku istnienia firmy. Wszechstronna wiedza o Bali, Indonezji i świecie, poczucie humoru oraz niezwykła skromność sprawiają, że spędzony z nim dzień to fascynujące doświadczenie i prawdziwa przyjemność.

Copyright © 2015, Far Horizon. All rights reserved. Please see our booking conditions for more information.